Amikor nem jövünk ki gyermekünkkel!
Egyre többen keresnek meg azzal, hogy segítsek nekik, hogy milyen úton módontudnának megtalálni gyermekükkel a hangnemet. Főként a kamasz korú gyermekekkel van a gond.
A számisztika nagyon jó arra, hogy megtudjuk milyen út vezet gyermekeinkhez anélkül, hogy kevesebb legyen közöttünk a konfliktus. És most tudom, hogy sokan azt mondják, persze mert ez megint jó pénzkereseti lehetőség a számmisztikusok számára. Ez nem így van, valóban jó útmutatót tud nekünk adni a személyi számítás. Valaki egyszer azt kérdezte tőlem, hogy milyen kortól érdemes számmisztikai elemzést csináltatni? GYakorlatigal a szóletés órájától érdemes ezt elvégeztetni. Egyszóval nincs korhoz kötve. A gyermekünk a szemünk fénye, óvnunk kell őket. De már ahogy megszületnek ők is egyéniséggé válnak. Nekik is vannak már érzései. Csak nézzünk meg egy ovis gyermeket, aki meg tud sértődni, azonnal reagál a pozitív és negatív hatásokra.
"Nincs tányér kanálcsörömlölés nélkül." ezt mondják az idősek a házaságokra, de ez vonatkozik a gyermeknevelés területére is.
A feng shui a harmóniáról szól. A családban a béke és a harmónia megteremtése a legfontosabb és egyben a legnehezebb feladat is. Általában az anyukáknak a feladata ez, hogy összetartsák a családot és békét hozzanak az otthonokba. Igen de nem várunk-e el túl sokat tőlük? A mai világban amikor az anyukáknak is dolgozniuk kell azért, hogy ne nélkülözzön a család akkor igen is megterhelő az édesanyáknak, hogy még a család összeg gondja a nyakába szakadjon.
De azért az anyáknak van egy érdekes varázserejük, és tudnak gyeremekeikre, családtagjaikra, otthonunkra időt és energiát szakítani.
De térjünk vissza a konfliktus helyzetek kezelésére. A kamasz kort a legnehezebb megélniük a szülőknek, de a gyermeknek is. Mert ők is szenvednek néha ettől az állapottól, még ha nem is látszik rajtuk. A lázadást és a kitörést azért eszközökik, hogy valahogy tudassák velünk szülőkkel, és a világgal egyaránt NEM EZT AKAROM!
Ha mi szülők más megközelítéssel fordulunk a problémák felé, akkor ők is másképpen fognak majd egy idő után viszonyulni, hiszen nem az ellenséget fogják látni bennünk, hanem egy jóakarót. Ehhez nekünk kell nagyon türelmesnek lennünk. Kezdjük azzal, hogy kezdjünk el beszélgetni gyermekeinkkel. És itt nem arra gondoltam, hogy kérdezzük meg a gyerektől -történt-e valami az oviban, iskolában stb. Mert ugyebár ott soha semmi nem történik, így a válaszuk is az lesz, hogy nem.
Egy Dr. Zacher Gábor előadáson hallottam, hogy egy átlagos szülő 7 percet beszél egy napon a gyermekével. Ez megdöbbentő szám, és ha tényleg befordulunk önmagunkba és elgondolkozunk, akkor rájövünk, hogy valóban így van ez.
Ez a lap szerkesztés alatt!
Számmisztikai elemézés kérése: ezoteria2011@gmail.com, vagy a 06-20/961-4529-es telefonszámon tehetik meg. Rövidebb elemzés 2.550,-Ft/fő, átfogó nagyobb terjedelmű: 6.550,-Ft/fő díj ellenében rendelhető.